Nota prawna

  1. Zawartość oraz struktura witryny internetowej znajdującej się pod adresem www.pierlex.pl należącej do Kancelarii Prawnej PIERLEX w Krakowie są chronione prawami autorskimi. Powielanie danych i informacji, a w szczególności wykorzystywanie zamieszczonych w witrynie tekstów i ich fragmentów bez zgody Kancelarii Prawnej PIERLEX jest zabronione.
  2. Dopuszcza się wykorzystywanie materiałów umieszonych na stronie www.pierlex.pl, wliczając ich kopiowanie, przechowywanie oraz drukowanie jedynie w celach niekomeryjnych (np. prywatnych, edukacyjnych). Publikacja materiałów w formie tekstowej na innych stronach internetowych jest zabroniona.
  3. Do komercyjnego wykorzystywania treści zamieszczonych na stronie www.pierlex.pl wymagana jest pisemna zgoda osoby upoważnionej do jej udzielenia.
  4. PIERLEX nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach internetowych znajdujących się pod łączami wychodzącymi z witryny http://www.pierlex.pl.

Jak skorzystać z e-porady?

Porady prawne bez wychodzenia z domu!

Dla wszystkich Klientów przygotowaliśmy innowacyjną na krakowskim rynku usług prawnych ofertę uzyskania porady prawnej przez Internet. Jest to usługa przeznaczona dla osób, które nie mają czasu na odwiedzenie naszej Kancelarii, jednak chcą skorzystać z oferowanych przez nas usług.

Przed skorzystaniem z usługi E-PORADA prosimy o zapoznanie się z cennikiem oraz regulaminem usługi.