O kancelarii

Kancelaria Prawna PIERLEX zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, umów, pism procesowych oraz wszelkich pism urzędowych dla osób prywatnych, osób prawnych i podmiotów gospodarczych.

Porad prawnych udzielają doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy. Zakres naszych usług jest szeroki, dotyczy w szczególności: prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego, prawa gospodarczego oraz administracyjnego.

Nasi doradcy prawni pracują na jednym z najlepszych programów prawnych - Lexis Nexis tym samym mają bieżący dostęp do wszystkich aktualnych zmian w przepisach, orzeczeń i komentarzy.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, dzięki której wszystkie Państwa problemy zostaną należycie, skutecznie i niezwłocznie rozwiązane.

Podczas naszej działalności obsłużyliśmy wielu klientów, którzy zadowoleni z uzyskanej pomocy prawnej obdarzyli nas swoim zaufaniem, polecając nasze biuro swoim znajomym, rodzinie i firmom.

Naszym celem jest tworzenie dostępu do fachowej obsługi prawnej dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych w przystępnych cenach poprzez dostosowanie wynagrodzenia za usługi do potrzeb i możliwości klientów.

Gwarantujemy łatwą dostępność naszych usług. Z pomocy prawnej można skorzystać osobiście w Centrum Doradztwa Prawnego w Krakowie przy ul. Przy Rondzie 55/2 mapa, codziennie w godzinach od 8.30 do 18.00 lub drogą elektroniczną poprzez usługę E-porada - porady prawne przez Internet.

Jak skorzystać z e-porady?

Porady prawne bez wychodzenia z domu!

Dla wszystkich Klientów przygotowaliśmy innowacyjną na krakowskim rynku usług prawnych ofertę uzyskania porady prawnej przez Internet. Jest to usługa przeznaczona dla osób, które nie mają czasu na odwiedzenie naszej Kancelarii, jednak chcą skorzystać z oferowanych przez nas usług.

Przed skorzystaniem z usługi E-PORADA prosimy o zapoznanie się z cennikiem oraz regulaminem usługi.